I Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

I Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

Zapraszamy serdecznie na I Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Ostrowie Wielkopolskim, które odbędzie się 15 czerwca o godz. 18.00 w Restauracji Komeda przy ul. ks.Jana Kompałły 9.

Temat: Kolorowy zawrót głowy, czyli jak podnieść efektywność zespołu.
Gość Specjalny: Edyta Jagodzińska – Pawluk oraz Dorota Szylak

Projekty tworzą ludzie. Im lepsze relacje w zespole projektowym, tym większe zaangażowanie i bardziej efektywne działanie na rzecz realizacji celu przedsięwzięcia. Im lepiej zespół będzie potrafił radzić sobie z napięciami i konfliktami wewnętrznymi, tym więcej czasu i energii zostanie na pracę projektową. Tego chciałby każdy menedżer odpowiedzialny za projekty zespołowe. Ale jak kto zrobić?

Podczas spotkania dowiesz się:
– jaki jest klucz do skutecznej komunikacji w Twoim zespole
– jaką rolę w codziennej komunikacji odgrywa nasz STYL MYŚLENIA I STYL DZIAŁANIA
– czym jest Model efektywności projektów zespołowych i jak wykorzystać narzędzie FRIS do diagnozy potencjału Twojego zespołu
– jak właściwie dobrać ludzi do zadań na każdym etapie pracy projektowej zgodnie z ich naturalnymi predyspozycjami
– kim jest Zawodnik, Partner, Wizjoner i Badacz i dlaczego bez ich udziału prowadzenie projektów narażone może być na ryzyko niepowodzenia

Zapraszamy do inspirującego spotkania z dwiema przedsiębiorczymi kobietami, menedżerkami, konsultantkami i praktykami biznesu z doświadczeniem w budowaniu efektywnych zespołów projektowych.

———————————–

Edyta Jagodzińska-Pawluk – Certyfikowany Coach ACC ICF i CoachWise™, Trener i Konsultant Biznesu, Menedżer. Właścicielka dynamicznie rozwijającej się firmy szkoleniowej, nominowana w Wielkopolsce do tytułu Kobiety przedsiębiorczej 2015. Jako menedżer z doświadczeniem na różnych szczeblach zarządzania, wspiera z sukcesem organizacje biznesowe i kadrę zarządzającą w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych. Pracuje z zespołami pracowniczymi i projektowymi wspierając ich efektywność. Specjalizuję się w procesach zarządzania zmianą w organizacjach oraz w doskonaleniu kompetencji coachingowych kadry menedżerskiej. Wspiera z sukcesem właścicieli firm w budowaniu kultury coachingowej w ich organizacjach. Realizowała projekty rozwojowe m.in. dla BZ WBK, BGŻ, HIAB, PZU SA, ZUS, PLAY, Creatuity, Varico, Naviexpert.

Dorota Szylak – kobieta przedsiębiorcza, coach, właścicielka firmy konsultingowej, praktyk biznesu z 15-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania organizacjami międzynarodowymi w Polsce i w Niemczech w branży sektora budowlanego (Hermann Koehne Bauunternehmung GmbH, Volker Rail GmbH, Sigma Rail GmbH, Heitkamp Rail GmbH, Eiffage Rail GmbH). Długoletni menedżer i ekspert w zakresie finansów i kontrolingu z doświadczeniem w międzynarodowych przedsiębiorstwach korporacyjnych. Obecnie specjalizuje się w doradztwie z zakresu rozwoju biznesu dla firm różnych branż i wspiera właścicieli firm we wdrażaniu narzędzi kontrolingowych oraz budowaniu efektywnych zespołów projektowych. Motorem jej działań jest praca z ludźmi, dostrzeganie ich potencjału i inspirowanie do sięgania wyżej. Promuje zaangażowanie zespołowe. Kieruje się ideą Lifelong Learning w doskonaleniu samej siebie i organizacji, dla których pracuje.

————————————
W programie Spotkania:
– prezentacja Klubu Kobiet Przedsiębiorczych i idei,
– wręczenie toreb powitalnych,
– prelekcja,
– Networking,
– poczętunek,
– loteria wizytówkowa,
– ale w szczególności …. wieczór w wspaniałej i życzliwej atmosferze.

Aby wziąć udział należy zarejestrować się na:

http:// SpotkanieKKPwOstrowieWlkp.evenea.pl

 

Organizatorami spotkania są:  Klub Kobiet Przedsiębiorczych oraz Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o. o.
logo

oper_1

 

Aktualności