II Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

II Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

Serdecznie zapraszamy na II Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Ostrowie Wielkopolskim, które odbędzie się 19 października 2016 r. w Ostrowskim Parku Przemysłowym 

Temat: „SPRZEDAŻ NA OBCASACH”
Gość specjalny: Monika Bartkowiak

Sprzedaż to najważniejsza z umiejętności niezbędnych każdemu przedsiębiorcy. Dlaczego?

Ponieważ BIZNES TO SPRZEDAŻ, A SPRZEDAŻ = DOCHÓD.
Wydaje Ci się czasem, że kobiety są za „miękkie” w sprzedaży? Że to taki męski zawód? Że ONI mają lepiej? A może myślisz, że do sprzedaży się nie nadajesz?
Jak sprzedawać na obcasach? Jak sprawić, aby klient chciał spotkać się właśnie z Tobą?

W świecie zdominowanym przez konkurencję, nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem to Twoje największe wyzwanie! Pierwsze wrażenie na kliencie i Twoje wyniki w sprzedaży mają wiele wspólnego. Masz TYLKO 60 sekund na to, aby sprzedać tak naprawdę siebie. To podczas pierwszych rozmów mówisz o sobie i o swojej firmie wszystko!

Nie będzie drugiej szansy!

Jak więc najlepiej wykorzystać te 60 sekund? Jak się wyróżnić i pokazać efekt WOW? Czego tak naprawdę chce klient?

Podczas spotkania ujawnię Ci tajemnicę skutecznej sprzedaży. W ciągu 60 sekund zaprezentujesz siebie i swoją firmę w taki sposób, jaki klient tego oczekuje. Będziesz miała okazję przećwiczyć i pod okiem trenera sprawdzić czy Twoje 60 sekund będzie miało wpływ na Twój biznes. Otrzymasz konstruktywny feedback a po spotkaniu Twoja pewność siebie wzrośnie!

Wykorzystaj więc swój czas i naucz się komunikować w świecie biznesu!

O trenerze:

Monika Bartkowiak – trener biznesu, manager, handlowiec, sprzedawca, pasjonat sprzedaży i kontaktów międzyludzkich. Właściciel Centrum Rozwoju Sprzedaży, 18 lat doświadczenia w sprzedaży, 150 zadowolonych klientów, 1300 przeszkolonych sprzedawców, wykładowca studiów podyplomowych m.in Wyższa Szkoła Bankowa i Uniwersytet Ekonomiczny. Autorka bloga, artykułów branżowych w czasopismach (m.in. Nowa Sprzedaż), założyciel grupy społecznościowej Sprzedaż 3.0

Pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi.

Więcej o autorze na www.CRSprzedazy.pl, https://www.facebook.com/CRSprzedazy/


Zgłoś się już dziś na spotkanie!

zapisz_button


Współorganizatorem spotkania jest Ostrowski Park Przemysłowy! Serdecznie zapraszamy!

logo  opp

 

Aktualności