China Homelife Show 2016 – ZAPROSZENIE

China Homelife Show 2016 – ZAPROSZENIE

China Homelife to największe targi chińskich produktów, organizowane co roku w 9 krajach, w tym w Brazylii, Turcji, RPA, Polsce, Egipcie, Jordanii, Kazachstanie i Indiach. Wydarzenie łączy ponad 6000 starannie wyselekcjonowanych producentów z ponad 80.000 najważniejszymi odbiorcami na rynkach wschodzących. Profil wydarzenia obejmuje branże: włókienniczą, odzieżową, budowlaną, elektroniczną, oświetleniową, AGD i upominki.

Wystawcy z China Homelife są wybierani w drodze starannego procesu kontroli jakości, aby zapewnić podczas targów obecność wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych producentów.

W załączniku znajdziecie Państwoszczegółowe informacje na temat organizowanego wydarzenia, oraz instrukcję zgłoszenia Przedsiębiorcy.

Zapraszamy do akredytacji oraz na serwis informacyjny:

 FORMULARZ AKREDYTACYJNY 

Więcej informacji: INFO

China Homelife to świetna okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z firmami chińskimi, znalezienia nowych pomysłów i inspiracji wzmacniających Państwa firmy na rynku oraz spotkań z ekspertami zajmującymi się tematami związanymi ze współpracą z firmami chińskimi.

Targi odbędą się w dniach 7 – 9 czerwca 2016r. W Ptak Warsaw Expo Center w Nadarzynie k/Warszawy

Aktualności