Kolejne spotkanie KKP za nami

Kolejne spotkanie KKP za nami

II Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

W Ostrowskim Parku Przemysłowym odbyło się II Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych. Tematem spotkania była ,,Sprzedaż na obcasach”, a gościem specjalnym była Monika Bartkowiak. Organizatorami wydarzenia byli: Klub Kobiet Przedsiębiorczych oraz spółka Ostrowski Park Przemysłowy.

Główną ideą działalności Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest stworzenie platformy do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, prowadzących własną działalność gospodarczą oraz tych piastujących decyzyjne stanowiska w rozmaitych firmach. Działania te służą zarówno wspieraniu postaw przedsiębiorczości wśród kobiet, poprzez poszukiwanie nowych partnerów biznesowych, jak również promocji pozytywnych wzorców na zewnątrz.

Kobiety przedsiębiorcze z Ostrowa, które przybyły na ostrowskie spotkanie miały okazję wymienić się swoimi doświadczeniami, a także zapoznać się z wystąpieniem gościa specjalnego, Moniki Bartkowiak, trenera biznesu, managera, handlowca, sprzedawcy, pasjonata sprzedaży i kontaktów międzyludzkich. Jest także autorką bloga, artykułów branżowych w czasopismach (m.in. Nowa Sprzedaż), założycielką grupy społecznościowej Sprzedaż 3.0

Podczas spotkania kobiety przedsiębiorcze dyskutowały o umiejętności sprzedaży, która to umiejętność potrzebna jest każdemu przedsiębiorcy. Kobiety mówiły o tym, jak sprzedawać ,,na obcasach”? Jak sprawić, aby klient chciał spotkać się właśnie z Tobą? Wszystkie panie zgodnie podkreślały, jak ważne jest nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem. A to tylko 60 sekund, a w tym czasie trzeba powiedzieć o sobie i o swojej firmie.

Było to drugie tego typu spotkanie w Ostrowie, ale jak zapewniają organizatorzy będą kolejne, gdyż cieszą się one sporym zainteresowaniem.


Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w II Spotkaniu Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Ostrowie Wielkopolskim!

Dzięki Wam spotkanie to było naprawdę wyjątkowe. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i dyskusje, które mogły by trwać do późnych godzin nocnych. Podziękowania ślemy również w stronę Partnerów, którzy przygotowali dla Klubowiczek liczne nagrody i upominki do loterii wizytówkowej oraz do powitalnych toreb: Kashmir Spa, CANDEO Clinic Poznań, Mandala Beauty Clinic Samir Ibrahim,My Company Polska, Solar Company S.A., Stanley Centrum Medyczne.

Do zobaczenia na kolejnym ostrowskim Spotkaniu KKP!

Aktualności