III posiedzenie Ostrowskiej Rady Gospodarczej w OPP

III posiedzenie Ostrowskiej Rady Gospodarczej w OPP

Wczoraj w Ostrowskim Parku Przemysłowym odbyło się III posiedzenie Ostrowskiej Rady Gospodarczej. Członkowie Rady mogli usłyszeć o wielu ciekawych rozwiązaniach oferowanych przez lokalne Instytucje Otoczenia Biznesu, które wpierają ostrowską przedsiębiorczość.
Swoje wystąpienia mieli :

  1. gospodarz wydarzenia – Ostrowski Park Przemysłowy, którego Prezes i jednocześnie członek Ostrowskiej Rady Gospodarczej, Pan Mikołaj Kostka zaprezentował rozwiązania dedykowane ostrowskim przedsiębiorcom, a których celem jest wsparcie lokalnej przedsiębiorczości na każdym etapie prowadzonej działalności gospodarczej,
  2. gość wydarzenia – Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o w Gostyniu, którego Prezes Aneta Karkosz zaprezentowała działalność funduszu i rozwiązania które „napędzają” rozwój lokalnych przedsiębiorstw. Dyskusje i zainteresowanie wywołała „KARTA WADIALNA” – jesteśmy przekonani iż rozwiązanie to spełni oczekiwana wielu ostrowskich przedsiębiorców)
  3.  ZUS w Ostrowie Wielkopolskim, którego Dyrektor i jednocześnie członek Ostrowskiej Rady Gospodarczej, Pani Donata Szopińska Frąszczak przedstawiła i uczuliła przedsiębiorców na ryzyko składkowe outsourcingu pracowniczego. To było owocne i merytoryczne spotkanie.

Wszelkie informacje na temat wspomnianych instytucji znajdziecie Państwo stronie internetowej: www.przedsiebiorczy.umostrow.pl w zakładce „Instytucje Otoczenia Biznesu”

Aktualności