Międzynarodowe spotkania kooperacyjne dla branży spożywczej POLAGRA FOOD 2014, Poznań – 30 września 2014 r.

Targi Polagra-Food najważniejsze targi branży spożywczej w Polsce, które stanowią znakomitą okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem różnorodnych produktów: mięs i przetworów mięsnych, ryb, ziół, przypraw, produktów mleczarskich, wyrobów cukierniczych, win, wódek i likierów, żywnością zdrową i dietetyczną oraz wieloma innymi artykułami.
Organizatorzy spotkań zapewniają bezpłatnie: dla pierwszych 50 uczestników bilet wstępu na targi POLAGRA FOOD dla 1 osoby – ważny w dniu odbywania spotkań, wpis do katalogu uczestników, indywidualny harmonogram spotkań, przerwy kawowe, wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.
Grupa docelowa: przedstawiciele firm oraz przedstawiciele instytucji naukowych działający w szeroko pojętej branży spożywczej, w tym w następujących sektorach: żywność i napoje (producenci, dystrybutorzy, importerzy), HoReCa, technologie spożywcze, opakowania,  logistyka.
Rejestracja do dnia 8 września 2014 r
Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Uczestnictwo we wszystkich międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych jest całkowicie bezpłatne.

Spotkania kooperacyjne to ceniona forma poznania przyszłych partnerów handlowych i kooperacyjnych, możliwość pozyskania nowych zleceń, klientów, dostawców, zapoznania się z nowościami technologicznymi, promocji firmy na rynkach zagranicznych oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży spożywczej. Uczestnicy przyjeżdżając na zaaranżowane wcześniej spotkania (o wyborze których sami decydują) oszczędzają czas i pieniądze, otrzymują wsparcie przy rejestracji i podczas spotkań kooperacyjnych, prowadzą rozmowy w przyjemnej i nieformalnej atmosferze.

Szczegółowych informacji i wsparcia przy rejestracji oraz podczas spotkań udziela:

Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz, www.kip.kalisz
tel. 62 765 60 62/58, e-mail: een@kip.kalisz.pl

Aktualności