Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

Zapraszamy na kolejne Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Ostrowie, które odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o godz. 18.00 w Ostrowskim Parku Przemysłowym przy ul. Wrocławskiej 93F.

Temat: Ile musi trwać gra wstępna? Psychologia relacji w udanych związkach.
Prelegentka: Joanna Janowicz

W Internecie słowa „kocham Cię” padają ponad 600 tysięcy razy w ciągu roku. W realu ludzie, dbają o swój status materialny, o wygląd, sposób bycia. Czy równie często zastanawiają się nad umiejętnością kochania drugiego człowieka? W życiu kobiety często wpajany jest obraz księcia na białym rumaku. Otrzymujemy w spadku słowa „ma być wyjątkowy”, „i niech Cię na rękach nosi”, a potem…
W Polsce rozwodzi się 30 na 100 małżeństw, w Belgii ten wskaźnik przekracza 70%. Z drugiej strony co raz bardziej rośnie nasza świadomość tego, że szczęśliwy związek to równowaga w życiu.
Jak się nie odkochać? Jak fascynować sobą i siebie? Jak nie nudzić się (z) tym samym mężczyzną? Czy to jest ok przyrzekać miłość do grobowej deski? Czy gra wstępna jest naprawdę potrzebna?

JOANNA JANOWICZ
Doradca biznesowy w zakresie komunikacji interpersonalnej, strateg marki, trener rozwoju osobistego.
Odkrywa osobowości. Specjalizuje się w tematach: budowania autorytetu i pewności siebie, work & life balance, motywacji i realizacji celów.

Praktyk komunikacji od 15 lat. Wyróżniona nominacją do tytułu „Człowiek Roku BRIEF” za profesjonalną komunikację związaną z UEFA FAN ZONE w Poznaniu. Za projekty PR realizowane dla EURO Poznań 2012 otrzymała nagrodę Złotych Spinaczy i 3 wyróżnienia ZFPR. Laureatka nagrody specjalnej PRoton „TERAZ POLSKA” za zmianę wizerunku Stadionu Narodowego w Warszawie.

Współpracowała z TVN, Polsatem, TVP, ZET, RMF. Wystąpiła w dokumencie dla stacji Discovery i Al Jazeera. Współpracuje m.in. z BZ WBK, SiePomaga, INEA Stadion, Blow Up Hall 5050 Stary Browar, MTP, Siostry Hybiak z TVP The Voice of Poland.

Pracuje kompleksowo wykorzystując narzędzia z obszarów psychologii humanistycznej, pozytywnej i prowokatywnej, mindfulness oraz nowoczesnej komunikacji interpersonalnej i public relations.

Autorka audiobooków „Wizerunek w biznesie. Zarabiasz na nim czy tracisz”, „Pewność siebie. Bądź jak diament” i „Kiedy Wenus gada z Marsem“.

Autorka niestandardowych działań promocyjnych i wizerunkowych. Przygotowuje personalizowane strategie dla firm i pracuje z osobami indywidualnymi nad ich marką osobistą. Wspiera kobiety w biznesie i Drużynę Szpiku.
————————–————

W programie spotkania:
– prelekcja
– Networking z kobietami biznesu
– loteria wizytówkowa i upominki od Patnerów KKP
– poczęstunek
– wspaniała atmosfera i bezcenne nowe relacje

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Opłata za udział w spotkaniu wynosi 100 zł netto (plus 23 % VAT).

Zapisy na www.klubkp.pl/aktualnosci

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności