Targi biznesu w Zespole Szkół Ekonomicznych

Targi biznesu w Zespole Szkół Ekonomicznych

‘’Edukacja dla biznesu’’ – pod takim hasłem odbyła się tegoroczna, V już edycja Targów Biznesu i Przedsiębiorczości. Wśród wystawców był także Ostrowski Park Przemysłowy.

Od samego początku tej imprezy jej celem jest promocja lokalnego biznesu, ale także wzmacnianie relacji pomiędzy szkolnictwem technicznym a sektorem gospodarczym. Tym co cieszy organizatorów są nie tylko rozwój targów, różnorodność prezentujących się firm, ale także fakt, że co roku przybywa partnerów wspierających organizację tej imprezy. – Hasłem tegorocznych targów, hasłem wybranym podczas ubiegłorocznej imprezy jest „Edukacja dla biznesu’’.
Pragniemy w ten sposób promować współpracę szkół powiatu ostrowskiego z pracodawcami – mówiła Beata Matuszczak dyrektor ZSE w Ostrowie Wielkopolskim.

Wśród dużej grupy wystawców znalazło się także stoisko Ostrowskiego Parku Przemysłowego, który wystawiał się razem z firmami M-MOT i Technopol Group.

Od ubiegłego roku podczas Targów wręczana jest także nagroda „Orła Biznesu’’. ’To najwyższe wyróżnienie Izby Przemysłowo Handlowej Południowej Wielkopolski. W tym do nagrody nominowano pięć firm: West Frost, Grupę DGCS, Litex, OVB oraz OSM. ,,Orzeł Biznesu” trafił ostatecznie do firmy Litex

Aktualności