Wielkopolski Kongres Gospodarczy

Wielkopolski Kongres Gospodarczy

Wielkopolska od lat kojarzona jest z przedsiębiorczością. Nie tylko Poznań, ale także Kalisz, Leszno, Konin czy Piła solidarnie pracują na ten sukces. Mamy dobrze rozwiniętą sieć komunikacji, wiele ogólnopolskich i międzynarodowych firm swoje siedziby i zakłady produkcyjne ulokowało w Wielkopolsce. Najważniejszym składnikiem naszego sukcesu jest kapitał ludzki. To właśnie Wielkopolanie i wszyscy Ci, którzy związali się z Wielkopolską stanowią o sile regionalnej gospodarki.

Oczywistym faktem zdaje się być konieczność wymiany doświadczeń i dialogu, zarówno między przedsiębiorcami, jak i przedstawicielami urzędów i instytucji państwowych. Rolę tą pełni między innymi Business Centre Club, Związek Pracodawców oraz jedna z największych organizacji gospodarczych w kraju, w której władzach mam zaszczyt zasiadać.

W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy wraz z regionalnym liderem informacji – Głosem Wielkopolskim, zorganizować Wielkopolski Kongres Gospodarczy. Kongres dedykowany sprawom i problemom regionalnym. Dedykowany wszystkim tym tematom, które mają znaczenie dla prowadzących biznes.

Podczas kongresu odbędą się prelekcje wielu zaproszonych gości – przedstawicieli wielkopolskiego biznesu, instytucji państwowych i samorządowych, ale także interesujące dyskusje panelowe prowadzone przez uznanych ekspertów. Postaramy się spojrzeć na wielkopolski biznes i jego otoczenie z różnych perspektyw. Odpowiemy na nurtujące Państwa pytania i wskażemy stosowne rozwiązania. Na zakończenie wyłonimy zwycięzców organizowanego od kilku lat przez Głos Wielkopolski plebiscytu Dobre Wielkopolskie, promującego zarówno marki, jak i firmy z regionu Wielkopolski.

Już dzisiaj zachęcam do rezerwacji czasu w Państwa kalendarzach.

 Adam Trybusz, Kanclerz Loży Wielkopolskiej, Wiceprezes Zarządu Business Centre Club

Program Kongresu oraz więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.wielkopolskikongresgospodarczy.pl

Aktualności