Wizerunek w biznesie – Klub Kobiet Przedsiębiorczych

Wizerunek w biznesie – Klub Kobiet Przedsiębiorczych

W Starej Bibliotece w Ostrowie Wielkopolskim, 18 stycznia, odbyło się już III Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. Tematem przewodnim był ,,Uwolnij moc z nowym wizerunkiem’‚. Organizatorami wydarzenia byli: Klub Kobiet Przedsiębiorczych oraz spółka Ostrowski Park Przemysłowy.

Ubranie jest odzwierciedleniem naszego samopoczucia. Jeśli źle się ze sobą czujemy, sporo spraw nas przytłacza i nie mamy motywacji do działania na wielu polach. Stylistka Basia Józefiak, podczas III Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, opowiadała jak sprawić, żeby ubranie dodało nam mocy oraz zaplanować zmiany z wykorzystaniem kolorów oraz nowego, osobistego stylu.

Panie podczas ostrowskiego spotkania poruszały następujące tamaty: uwolnij moc, która tkwi w wizerunku; znajdź swój styl w 7 krokach; sposoby na ubranie się o poranku w 10 minut – efektywny przegląd szafy i konsekwentne zakupy; czym jest garderoba kapsułowa i jak jej stworzenie może rozwiązać większość Twoich problemów wizerunkowych?; czy kolor czarny naprawdę wyszczupla?; naucz się łączyć kolory tak, by mówiły o Tobie to, co zechcesz; odważ się na zmiany i zobacz swoje nowe oblicze.

Zajcie prowadziła Basia Józefiak – twórca wizerunku, osobista stylistka i personal shopper. Stylizuje osoby prywatne i publiczne, prowadzi szkolenia z zakresu dress code’u oraz warsztaty dla osób poszukujących własnego stylu, zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych, współpracuje z mediami jako ekspert ds. wizerunku. Modę, wizerunek i styl tłumaczy na język codzienności.

Główną ideą działalności Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest stworzenie platformy do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, prowadzących własną działalność gospodarczą oraz tych piastujących decyzyjne stanowiska w rozmaitych firmach. Działania te służą zarówno wspieraniu postaw przedsiębiorczości wśród kobiet, poprzez poszukiwanie nowych partnerów biznesowych, jak również promocji pozytywnych wzorców na zewnątrz.

Przypomnijmy. To było już trzecie spotkanie kobiet przedsiębiorczych w Ostrowie. Podczas pierwszego tematem przewodnim był ,,Kolorowy zawrót głowy, czyli jak podnieść efektywność zespołu”, a podczas drugiego tematem była ,,Sprzedaż na obcasach”. Było to trzecie tego typu spotkanie w Ostrowie, ale jak zapewniają organizatorzy będą kolejne, gdyż cieszą się one sporym zainteresowaniem.

 


Współorganizatorem spotkania był Ostrowski Park Przemysłowy

logo  opp

Aktualności